NABÍZÍME VÁM TYTO VÝŠKOVÉ PRÁCE

 • Čistění okapů – Každý dům má svůj okap, do kterého sem tam něco spadne, každý dům občas potřebuje výškové práce. Tyto výškové práce provádíme horolezeckou technikou. To klientům zásadním způsobem šetří peníze a nepříjemnosti s lešením. Výškové práce v našem podání jsou rychlé, tiché a maximálně užitečné. Navštivte sekci čistění okapů.
 • Nátěry okapů a klempířských prvků – Nátěry „plechařiny“ jsou mezi výškovými pracemi nejčastěji požadované, horolezecká technika je zde opět výhodná hlavně proto, že práce ve výškách nezatěžuje ani chodce na ulici, ani obyvatele domu, dokonce ani peněženku objednavatele výškových prací. Používáme nejkvalitnější barevné materiály, pracujeme čistě, rychle. Navštivte sekci Nátěry okapů a klempířských prvků.
 • Opravy a bourání komínů – Drobné zednické práce se rozhodně mezi výškovými pracemi neztrácejí. Oprava či úplné rozebrání komínů není práce velká rozsahem. Nestavte kvůli ní lešení! Tyto výškové práce prováděné horolezeckou technikou vám ušetří peníze a nepříjemnosti se zabíráním chodníku. Pokud si ovšem přejete, můžeme zajistit i plošinu. Navštivte sekci opravy a bourání komínů.
 • Opravy dilatačních spár – „Rozšklebené“ dilatační spáry u panelových i jiných staveb jsou zdrojem chladu a kromě toho nepěkně vypadají. Usazuje se v nich hmyz, někdy i ptáci, proniká do nich voda a ta společně s mrazem takovou spáru stále zvětšuje. Hardymt Výškové práce Praha tento problém vyřeší. Horolezeckou technikou, tiše, nenápadně, bez záboru chodníku a dalších nepříjemností. Kvalita používaných tmelů zajistí dlouhověkost takovýchto oprav. Navštivte sekci opravy dilatačních spár.
 • Montáže reklam -Chcete svůj produkt dostat výš? Výškové práce Hardymt vám to umožní. Najděte si místo nahoře, kde byste chtěli vidět vaše sdělení a my je tam dopravíme. Žádná výška není problém! Navštivte sekci montáže reklam.
 • Mytí oken – Umyjeme vaše okna! Je jedno, jestli jsou malá nebo velká, jestli máte dům celý skleněný, nebo jen několik okýnek ve dvacátém patře. Výškové práce jsou naše radost a pohled na čistá okna v jakékoli výšce nás těší stejně, jako vás. Navštivte sekci mytí oken.
 • Nátěry a opravy střech – Nezapomínejte na to, co nevidíte. Na povrch vaší střechy. Výškové práce na střeše jsou nezbytně nutné. Střecha je tepelně nejnamáhavější prostor celého domu. Teplota povrchu střechy může kolísat v rozmezí až sta stupňů. V noci vítr mráz, ve dne slunce, voda, teplo: není materiál, který by to neovlivnilo. I malá vada může vést k rozsáhlému poškození. Nepodceňte nutnost výškových prací na své střeše. Navštivte sekci nátěry a opravy střech.
 • Nátěry a opravy fasád – Drobné praskliny na fasádě nejsou vidět, ale časem se mohou stát příčinou velké nehody. Fasáda s oloupanou barvou neděla domu parádu a majiteli reklamu, to je jasné na první pohled. Od obojího vám mohou pomoci výškové práce prováděné horolezecky. Nemusíte stavět lešení! I v historickém centru Prahy dokážeme opravit fasádu tak, že nikdo netuší, co se mu dělo nad hlavou. Navštivte sekci nátěry a opravy fasád.
 • Vánoční výzdoba a dekorace – Rozzáříme vaše město nebo čtvrť, za pomoci výškových prací s horolezci na lanech vytvoříme kýženou atmosféru. 


           V jakékoliv výšce umístíme výzdobu k té příležitosti, ke které potřebujete.

           Nemusí to být jenom Vánoce, ale i festivaly a jiné místní akce. K Vánocům vám:

           Zpracujeme grafický návrh

           Dodáme dekorační prvky

           Provedeme realizaci

 • Pořizování video a fotodokumentace – Z akcí, politických, společenských či soukromých pořídíme fotodokumentaci z výšky. Natočíme vás na video! Svoji akci pak můžete vidět z ptačí perspektivy. Není nad to, podívat se na všechno hezky z výšky! Foto i video dokumentaci zajistíme i na naprosto nepřístupných místech. 
 • Odstranění sněhu, ledu a rampouchů – Není bezpečný člověk, chodící pod vysoko visícími rampouchy. Rampouchy jsou ale nebezpečné i pro dům. Led má váhu a okapy trpí. Zezdola vypadá rampouch jako nic, když se k němu výškový pracovník vyšplhá, zjistí zpravidla, že je vrostlý do okapu, do střechy a že váží i několik desítek kilo. Taková věc když spadne na zem, může i zabít. Lépe je spolehnout na výškové práce Hardymt. Led a sníh odstraní z nepřístupných míst rychle a bezpečně. Navštivte sekci odstranění sněhu a ledu.
 • Montáže a demontáže vzduchotechniky, odkouření karem a odpadu WC – Zázemí fungování domů se ukrývá nejen zrakům, ale bývá i dost nedostupné. Nemusí se jednat o klasické výškové práce, neboť problém může být klidně ve sklepě, ale místo může být tak nedostupné, že bez horolezců nelze zásah provést. Montáže i demontáže provádíme zejména na nedostupných místech, kam se nelze dostat běžným řešením.
 • Nátěry a demontáže ocelových konstrukcí – Jedna z nejkrásnějších kovových konstrukcí světa – most Golden Gate má svého výškového pracovníka. Ten nedělá nic jiného, než že natírá a udržuje mostní konstrukci. Nikdo o něm neví, ale on tam je. A díky němu je most stále jako nový. Je to vlastně náš kolega, provádí tyto výškové práce každý den, celý rok celý život a tato práce se dědí. Zná svůj most do posledního nýtu. Nátěry, demontáže a další výškové práce na ocelových konstrukcích provádíme tak jako on – horolezeckou technikou, protože ji umíme a protože je nepostradatelná.
 • Opravy opuky na věžích a chrámech a zabezpečení proti zvětrávání – Máme rádi památky! Výškové práce vykonávané na pražských i jiných věžích jsou povznášející proto, že jsme vysoko i proto, že víme, že jiným způsobem než horolezeckou technikou nelze některé opravy a údržbové práce provést. Neriskujte úraz s amatérem – nešikou! Na tyto činnosti si vždy berte profesionály, jako je Hardymt výškové práce Praha.
 • Nátěry výtahů a výtahových šachet – Nejsou to klasické výškové práce, problém může být mezi suterénem a přízemím, ale většinou nelze jinak, než použít horolezeckou techniku. Dostaneme se všude, provádíme nátěry výtahů tam, kde běžná technologie selhala a horolezecká technika je nenahraditelná.

Bližší informace o výškovém čištění fasád se dozvíte na HardyMT.cz.